НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ АКАДЕМІКА, ПРОФЕСОРА ПЕТРА ДМИТРОВИЧА ФОМІНА

10.09.2019

Вітаємо академіка  НАН та НАМН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії України, завідувача кафедри хірургії № 3 НМУ ім. О.О.Богомольця, професора ПЕТРА ДМИТРОВИЧА ФОМІНА з ювілейним днем народження.

                                           ШАНОВНИЙ ПЕТРЕ ДМИТРОВИЧУ!

З радістю приєднуємося до численних побажань добра і щастя, що у цей святковий день висловлюють Вам рідні і друзі, всі ті, хто протягом багатьох років є свідками Вашої сумлінної праці на благо медицини.

Ви унікальна за своєю обдарованістю та добропорядністю людина, яка все своє життя послідовно і наполегливо рухається до вершин професіоналізму. Ви яскравий приклад доброти, людяності і мудрості. Ваше життя, кероване прагненням приносити користь людям, наповнює вдячні серця повагою і любов’ю.

Ми зичимо Вам найважливішого – Божого благословення.

Нехай доля обдарує Вас міцним здоров’ям та достатком, а Віра, Надія та Любов  і надалі будуть незмінними дороговказами на Вашому життєвому і професійному шляху.

Бажаємо, аби тепло і затишок родинної оселі надійно захищали Вас від негараздів, а попереду на Вас чекали роки, наповнені корисними справами і земними радощами.