НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Вітаємо Президента!

20.05.2019

20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави і вступив на найвищу державну посаду в Україні.

З цією доленосною подією мільйони українців пов’язують свої надії на зміни на краще, на мир, добробут, процвітання.

Серед них і колектив  провідного закладу вищої медичної освіти України – Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. 

Свої сподівання на  позитивні зміни у медичній галузі після обрання нового Президента вже озвучили найвідоміші представники медичної спільноти України.

Саме від Президента Зеленського відтепер буде в значній мірі залежати, у якій країні нам жити, у яких педагогів і чому вчитися, яким лікарям довіри найцінніше – своє здоров’я і здоров’я своїх дітей.

Шановний Володимире Олександровичу!

Щиросередно вітаємо Вас з обранням на посаду Президента.

Мужності Вам, витримки, здоров’я, щоб змінити нашу Україну – повернути бранців, принести мир, підвищити добробут кожного українця і побороти ганебні явища, які гальмують розвиток і знецінюють те прекрасне, що створено руками і розумом наших співвітчизників в усі часи.

Бажаємо на цьому нелегкому шляху не піддатися спокусам, не розгубити запал, а зміцнити його набутим досвідом, вірою і підтримкою друзів і колег, любов’ю рідних і близьких!

Слава Україні!