НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СУДОВЕ РІШЕННЯ ПРО ЗУПИНЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРИМІЩЕНЬ ГУРТОЖИТКУ №7 НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ НАБРАЛО ЗАКОННОЇ СИЛИ

03.10.2019

Розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Києві апеляційну скаргу Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2019 року у справі за адміністративним позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві до Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця про застосування заходів реагування, Шостий апеляційний адміністративний суд  25 вересня 2019 року     П О С Т АН О В И В:

Апеляційну скаргу Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2019 року – залишити без задоволення.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2019 року – залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з моменту прийняття та може бути оскаржена протягом шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

Нагадаємо, 9 серпня 2019 року ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД М. КИЄВА ЗАБОРОНИВ ЕКСПЛУАТАЦІЮ ПРИМІЩЕНЬ ГУРТОЖИТКУ № 7 НМУ.

Відповідне рішення прийнято за позовом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві до Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. У позові управління просило суд зупинити експлуатацію приміщень гуртожитку за адресою: бульвар Чоколівський, 39.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що у ході проведення планової перевірки щодо додержання та виконання вимог у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки було встановлено ряд серйозних порушень, які створюють загрозу життю та здоров’ю людей.

Відтепер, коли рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2019 року залишено без змін, тобто вступило в силу, приміщення, де проживають переважно іноземні, і частково – вітчизняні студенти-медики, буде опечатано та відключено від джерел енергопостачання. Окрім проблеми усунення виявлених у гуртожитку порушень, «адміністрації» доведеться терміново вирішувати питання забезпечення житлом студентів, у тому числі іноземних, плата за навчання яких знята оперативно і на умовах виконання низки зобов’язань.

Ця ситуація є яскравим прикладом байдужості та неспроможності псевдоадміністрації забезпечити виконання університетом взятих зобов’язань перед студентами та паплюження славетного імені всесвітньо відомого університету!