НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Заборонені будь-які дії щодо підготовки та проведення виборів ректора НМУ. Юридичний коментар.

29.05.2019

Незаконна адміністрація НМУ ім. О.О.Богомольця вважає, що дізналася про ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 21.05.19 р. лише 28.05.2019 р.

Вони її визнають, але, оскільки більшу частину заборонених ухвалою дій вони вже провели, то вважають, що не можна лише передавати в МОЗ України протокол і укладати контракт з переможцем.

При цьому вони не згадують, що в ухвалі є наступна заборона:  «Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця – організовувати голосування працівників Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за кандидатури претендентів на посаду ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця».

Таким чином, ухвалою суду заборонено організовувати 30 травня голосування на всіх етапах.

Окрім того, в ухвалі кілька разів повторюється фраза: «Заборонити Міністерству охорони здоров`я України (місцезнаходження: 01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, ідентифікаційний код: 00012925) та Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787) вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення конкурсу, підготовку та проведення виборів, в тому числі, але не обмежуючись….».

Тобто заборонені будь-які дії, направлені на підготовку і проведення виборів на всіх етапах, а не лише ті, на які прямо вказано в ухвалі.