НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗВЕРНЕННЯ КАТЕРИНИ АМОСОВОЇ ДО УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ

21.12.2018
Шановна університетська спільното!
Щойно Окружний адміністративний суд припинив свавілля та остаточно відсторонив всіх осіб, які призначали один одного «в.о» сфальшованими наказами, від незаконно захопленої влади в Університеті.
Суд дав чіткий меседж, що жодна особа, крім законно обраного ректора, не може керувати нашою alma mater.
Суд зупинив дію нікчемного наказу в.о. міністра Супрун про моє повторне звільнення, яке продемонструвало її упередженість і зловживання службовим становищем. Це – злочин, який зараз є предметом розслідування в кримінальному впровадженні.
Вважаю своїм найпершим обов‘язком повернути в НМУ всю нашу команду, яка зазнала нечуваних до сих пір репресій від підлих і нікчемних МОЗівських маріонеток, які дорвалися до влади і коштів.
Звільнення «неугодних», переслідування тих, хто не «прогинається», і приниження вільної університетської спільноти мають бути негайно припинені.
Звертаюся до пані Супрун її лексикою.
Університет не буде «зоною», і щедро профінансовані вашими посіпаками колишні правоохоронці не будуть тримати університетську спільноту ані в заручниках, ані за худобу.
Не бачу сенсу закликати Вас виконувати рішення Українського суду. Своїми попередніми діями і висловлюваннями, Ви, член Українського уряду, продемонстрували суспільству зневагу до законів України і значної частини громадян України.
Шановні колеги!
Після завершення ліквідації наслідків МОЗівсько-тітушкового менеджементу беремося разом до роботи. НМУ має ввійти в світовий освітянський  простір!