ВЧЕНА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ
ФАКУЛЬТЕТУ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН
НМУ ІМЕНІ О. О. БОГОМОЛЬЦЯ
(Наказ № 620 від 12.10.2022)
№
з/п |
ПІБ | Посада |
1. | Литвиненко Ніна Павлівна | голова Вченої ради, завідувач кафедри мовної підготовки, доктор філологічних наук, професор |
2. | Парфьонова Оксана Ігорівна | заступник голови, декан факультету, кандидат історичних наук, доцент |
3. | Шевель Наталія Олександрівна | секретар Вченої ради факультету підготовки іноземних громадян, кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
4. | Васильєва Ірина Василівна | завідувач кафедри філософії, біоетики та історії медицини, доктор філософських наук, професор |
5. | Романенко Олександр Вікторович | завідувач кафедри біології, доктор біологічних наук, професор |
6. | Стучинська Наталія Василівна | доктор педагогічних наук, професор кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики |
7. | Чалий Олександр Васильович | завідувач кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор |
8. | Чалий Кирило Олександрович | доктор фізико-математичних наук, професор кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики |
9. | Аврахова Людмила Яківна | доцент кафедри мовної підготовки |
10. | Блідченко-Найко Вікторія Василівна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
11. | Величко Олена Борисівна | кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
12. | Виноградова-Аник Олена Олександрівна | заступника декана, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізіології |
13. | Вячеславова Олена Анатоліївна | кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
14. | Голік Олена Валентинівна | кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
15. | Погоріла Ірина Олегівна | кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології |
16. | Редькіна Ольга Анатоліївна | кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
17. | Сліпець Аліна Анатоліївна | заступник декана, кандидат хімічних наук, доцент кафедри медичної біохімії та молекулярної біології |
18. | Чайка Олена Миколаївна | кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики |
19. | Шевель Тамара Олександрівна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
20. | Лехніцька Світлана Іванівна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
21. | Черненко Ніна Анатоліївна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
22. | Булаткіна Галина Іванівна | заступник декана, викладач кафедри мовної підготовки |
23. | Кобржицький В’ячеслав Всеволодович | старший викладач кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
24. | Плевако Катерина Валеріївна | заступник декана факультету, викладач кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
25. | Уваєв Богдан Сергійович | заступник декана, асистент кафедри описової та клінічної анатомії |
26. | Чумак Евеліна Аркадіївна | заступник декана, асистент кафедри терапевтичної стоматології |
27. | Атедх Резаїфард | студентка IV курсу (група 9601Су) |
28. | Аль-Бідхан Карім Абдулджаліл | студент V курсу (група 8610Са) |
29. | Матар Махмуд | студент V курсу (група 8620а) |
30. | Окур Кхалед Валід Мустафа | студент VІ курсу (група 7604р) |
Графік проведення засідань
Вченої ради факультету підготовки іноземних громадян
на 2022 – 2023 н. р.
Дата | Час | Місце проведення |
08.09.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
13.10.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
10.11.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
08.12.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
12.01.2023 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
09.02.2023 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
09.03.2023 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
13.04.2023 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
11.05.2023 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
08.06.2023 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ
ФАКУЛЬТЕТУ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН
НМУ ІМЕНІ О. О. БОГОМОЛЬЦЯ
№
з/п |
ПІБ | Посада |
1. | Литвиненко Ніна Павлівна | голова Вченої ради, завідувач кафедри мовної підготовки, доктор філологічних наук, професор |
2. | Парфьонова Оксана Ігорівна | заступник голови, декан факультету, кандидат історичних наук, доцент |
3. | Шевель Наталія Олександрівна | секретар Вченої ради факультету підготовки іноземних громадян, кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
4. | Васильєва Ірина Василівна | завідувач кафедри філософії, біоетики та історії медицини, доктор філософських наук, професор |
5. | Романенко Олександр Вікторович | завідувач кафедри біології, доктор біологічних наук, професор |
6. | Стучинська Наталія Василівна | доктор педагогічних наук, професор кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики |
7. | Ступак Федір Якович | доктор історичних наук, професор кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
8. | Чалий Олександр Васильович | завідувач кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор |
9. | Чалий Кирило Олександрович | доктор фізико-математичних наук, професор кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики |
10. | Аврахова Людмила Яківна | доцент кафедри мовної підготовки |
11. | Блідченко-Найко Вікторія Василівна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
12. | Величко Олена Борисівна | кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
13. | Виноградова-Аник Олена Олександрівна | заступника декана, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізіології |
14. | Вячеславова Олена Анатоліївна | кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
15. | Голік Олена Валентинівна | кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
16. | Погоріла Ірина Олегівна | кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології |
17. | Редькіна Ольга Анатоліївна | кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
18. | Сліпець Аліна Анатоліївна | заступник декана, кандидат хімічних наук, доцент кафедри медичної біохімії та молекулярної біології |
19. | Чайка Олена Миколаївна | кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики |
20. | Шевель Тамара Олександрівна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
21. | Лехніцька Світлана Іванівна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
22. | Романюк Оксана Вікторівна | заступник декана, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, біоетики та історії медицини |
23. | Черненко Ніна Анатоліївна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовної підготовки |
24. | Булаткіна Галина Іванівна | заступник декана, викладач кафедри мовної підготовки |
25. | Уваєв Богдан Сергійович | заступник декана, асистент кафедри описової та клінічної анатомії |
26. | Чумак Евеліна Аркадіївна | заступник декана, асистент кафедри терапевтичної стоматології |
27. | Тайєр Юрген | студент V курсу медичного факультету № 1 (група 7605р) |
28. | Аліяров Фаррух Аліяр огли | студент VІ курсу медичного факультету№1 (група 6613а) |
29. | Оурабі Тарек Меназе Меабед | студент VI курсу (група 6624а) |
30. | Меткулиєв Акмамед | студент VI курсу (група 6602р) |
Графік проведення засідань
Вченої ради факультету підготовки іноземних громадян
на 2021 – 2022 н. р.
Дата | Час | Місце проведення |
09.09.2021 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
14.10.2021 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
11.11.2021 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
09.12.2021 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
13.01.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
10.02.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
10.03.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
14.04.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
12.05.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |
09.06.2022 | 14:00 | лекційна аудиторія №1 санітарно-гігієнічного корпусу |