НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Гуртожиток

Студентська рада гуртожитку №7

021 Голова Студентської ради гуртожитку №7

Марчук Маргарита Сергіївна

Медичний факультет № 2,
5 курс, 13 група.
+380509271790
m.margarita1994@mail.ru

022 Заступник голови Студради
Гусєва Альона Євгеніївна
Медичний факультет №2
4 курс, 18 група
+380980896319
aliona19081996@gmail.com
023 Голова господарсько-побутової комісії
Маркович Анастасія Вікторівна
Медичний факультет № 2
5 курс 13 група
+380939767817
nastiamarkovich@bigmir.net
024 Голова культурно-масової комісії

Якимчук Максим Костянтинович
Медичний факультет № 2
2 курс,4 група
+380683409875
nonstopenergytm@gmail.com

025 Голова спортивної комісії
Ковальчук Сергій Анатолійович
Медичний факультет № 2
5курс 28 група.
+380638632263
Serg12041995@mail.ru
026 Голова соціальної комісії

Латчук Марія Миколаївна
Медичний факультет № 2
2курс, , 19 група
+380671107741
m.latchuk.m@gmail.com

027 Голова санітарно-гігієнічної комісії

Литвинчук Леся Сергіївна,
Медичний факультет № 2

5 курс, 13 група

+380962969742
lesyalytvynchuk@mail.ru

028 Голова навчально-виховної комісії

Слісаренко Марина Віталіївна,
Медичний факультет № 2
5 курс, 23 група,
+380958405027
maryslisarenko@gmail.com

029 Голова інформаційної комісії

Бондаренко Остап Артурович
Медичний факультет № 2

4 курс, 8 група
+380994896577
ostapbondarenco@gmail.com

Секретар студентської ради гуртожитку

Підопригора Олена Олександрівна
Медичний факультет № 2

5 курс, 27 група
+38 093 92 72 775

2 Староста 2 поверху

Копоть Марія Мирославівна ,
Медичний факультет № 2

5 курс ,17 група.

+380636427736

3 Староста 3 поверху

Клименко Сергій Олександрович ,
Медичний факультет № 2

4 курс 4 група ,
+380991766895
sereja95-kl@yandex.ua

4 Староста 4 поверху

Шаповал Владислав Сергійович
Медичний факультет № 2
5 курс 7 група
+380965343519
vladislaviking@gmail.com

5 Староста 5 поверху
Жуковська Олеся Федорівна
Медичний факультет № 2
4 курс 12 група
+380638188817
Oleska242@gmail.com
8 Староста 8 поверху
Стягайло Ольга Сергіївна
Медичний факультет № 2
4 курс 25 група
+380679027202
gas95032@gmail.com
9 Староста 9 поверху
Калеменєв Дмитро Олександрович
Медичний факультет № 2
4 курс 28 група
+380987893026
dima.kalemenev@gmail.com
10 Староста 10 поверху
Короп Олександр Олександрович
Медичний факультет № 2
3 курс 7 група
+380633426361
11 Староста 11 поверху 
Єфименко Олексій Валерійович
Медичний факультет № 2
4 курс 7 група
+380990630207
12 Староста 12-го поверху
Рамазанова Діана Маджидівна,
Медичний факультет № 2
4 курс, 8 група
+380505679586
dmramaz@gmail.com
13 Староста 13 поверху
Гега Ольга Сергіївна
Медичний факультет № 2
5 курс 28 група
+380932318291
geshaamd@gmail.com
14 Староста 14 поверху
Залізко Анастасія Миколаївна
Медичний факультет № 2
5 курс 20 група
+380975343053
zalizko23@gmail.com
15 Староста 15 поверху
Віноградова Мирослава Олександрівна
Медичний факультет № 2
5 курс 19 группа 2
+380638853161
mira.vinogradova@gmail.com