НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

1 курс

1

Конецул Олександра Ростиславівна. Староста курсу.

Обожнюю літературу, особливо наукову та не наукову фантастику, захоплююсь музикою, театром, живописом та кінематографом. Люблю подорожувати, знаходити особливе у кожному місті й відкривати нове для себе. У людях найбільше ціную чесність і щирість. Моє життєве кредо: «Хочеш зробити світ кращим – почни з себе».

 

 2

 
Притков Федір Олегович. Староста потоку №1.

В мене є одна маленька мрія – стати хорошим лікарем! Обожнюю проводити час з друзями, інтелектуально і фізично розвиватися.

 

 

 3

 
Тетрина Вікторія Валентинівна. Староста групи №1.

Дуже люблю відкривати для себе горизонти нових знайомств із цікавими людьми, дізнаючись щось нове та отримуючи цінний досвід. У вільний час, окрім медицини, повністю присвячую себе музиці, граючи на музичних інструментах. Обожнюю подорожувати, із новими містами та переймаючи їх незабутню атмосферу.
 
 

4

Бичкова Аріна Олегівна. Староста групи №2.

Прагну стати професіоналом своєї справи, захоплююсь вивченням хірургії та анатомії, професійно займаюсь легкою атлетикою
 

 

5

Тинта Наталія Віталіївна. Староста групи №3

Вважаю,що людина повинна бути всебічно розвинутою. Потрібно спробувати все в цьому житті,адже воно одне.Обожнюю подорожувати,танцювати,кататися на велосипеді і просто весело проводити час.
 

 

6

Шень Георгій Юрійович. Староста групи №4

Я лідер! Запитаєте чому? Охарактеризую себе трьома словами:1.Цілеспрямований 2.Рішучий.3.Працьовитий 4.Щирий. Ставлю цілі, живу за принципом діяти тут і зараз, виконую поставлені завдання, будую спілкування тільки на довірі та щирості, займаюся своїм фізичним розвитком та інформативним, моє прагнення завжди отримувати нові знання і реалізовувати їх на практиці, люблю спілкування, друзів, навколишній світ та гострі відчуття, прагну відчути всі прекрасні моменти в житті по максиму

 

7

Попик Христина Василівна. Староста групи №6

Захоплююсь вивченням іноземних мов(англійська,іспанська,французька). Люблю читати класичні твори. Улюблений письменник – Ф.М.Достоєвський. Мрію стати мікрохірургом.
 

 

8

Ісабекова Заріна Радіківна. Староста групи №7

Люблю подорожувати, адже подорож— це можливість пізнати світ, побачити нових людей, а головне — відкрити себе.У вільний час займаюся музикою та спортом.
 

 

9

Попович Павло Андрійович. Староста групи №8

Захоплююся медичною біологією та органічною хімією. Обожнюю подорожувати та знайомитися з цікавими людьми. В майбутньому мрію стати висококваліфікованим лікарем .
 

 

10

Полєвой Григорій Володимирович. Староста групи №9

 
 
 
 
 

11

Потравна Діана Ярославівна. Староста групи №10

Вважаю, що лікарем можна стати лише за покликанням. Впевнена, моя цілеспрямованість, наполегливість та бажання самовдосконалюватись допоможуть досягти успіхів в омріяній справі. Люблю подорожувати, захоплююсь психологією та фотографуванням.
 
 

12

Хомовненко Марія Георгіївна. Староста групи №11

Люблю подорожувати та кінематограф. Цікавлюсь вивченням іноземних мов, зокрема англійської та німецької.
 

 
 

13

Чухрай Лідія Іванівна. Староста групи №12

“Доказ істинності будь-якого покликання – любов до важкої роботи, якої воно вимагає.” Обрала професію лікаря тому, що зможу впоратись з покладеною на мене відповідальністю. У вільний час люблю бути у компанії веселих людей та хорошої музики.
 
 

14

Посмітна Дар ` я Юріївна. Староста групи №13

Завжди мріяла бути лікарем, отримую велике задоволення від навчання. Обожнюю художню літературу, зокрема поезію. Приймаю участь в літературних вечорах.
 

 

15

Шамрай Анна Юріївна. Староста групи № 14

Займаюся спортом. Надаю перевагу філофії та зарозумілості у літературі. Харизматична і прагматична. Наполеглива у досягненні поставленої мети.
 

 

16

Литвинчук Наталія Миколаївна. Староста потоку №2.

Обожнюю музику, граю на фортепіано, бандурі та гітарі, співаю, у вільний час малюю. Цікавлюсь вивченням мов, володію англійською, німецька в процесі вивчення. Обожнюю подорожувати. Вивчаю містику.
 
 
 

17

Сєверцева Дарія Дмитрівна. Староста групи №15

З кожним днем я все більше і більше впевнююсь, що обрала правильну професію. Планую стати висококваліфікованим спеціалістом і буду дуже задоволена, якщо моя праця приноситиме користь людям.
 
 
 

18

Прогонов Сергій Олександрович. Староста групи №16

Захоплююсь літературою, музикою та кіномистецтвом.

«Наука виграє, коли її крила розкуті фантазією». М. Фарадей.
 

 

19

Радочинська Алевтина Олегівна. Староста групи №17

Медицина- покликання сильних людей, тому я обрала саме цей шлях.

Наполегливо і цілеспрямовано намагаюся йти до своєї мети, поруч зі мною – кращі одногрупники, родина, друзі.
 
 

20

Івашина Вікторія Олександрівна. Староста групи №18

Ще зі школи захоплююся астрономією. Люблю подорожувати, читати книги, писати вірші. У майбутньому планую написати книгу , можливо це буде твір про моє студентське життя.
 

 

21

Григорчук Олександр Михайлович. Староста групи №19

Займався спортивними танцями (а саме брейк-дансом), цікавлюсь грою у “Мафію”, у вільний час читаю літературу. Подобаються такі письменники, як Оруелл, Кафка, Лавкрафт, Достоєвський, Ремарк, Чехов тощо
 
 
 

22

Кіпоть Владислав Ігорович. Староста групи №20

Захоплююся футболом і Баварським автопромом. Тривалий час займався футболом і різними видами єдиноборств.
 

 

23

Близнюкова Юлія Іванівна. Староста групи №21

Володію англійською, люблю читати. Обожнюю прогулянки з друзями. Мені подобається подорожувати, цікавитися традиціями та незвичайними обрядами в різних країнах. Вважаю, що кожна людина у своєму житті повинна зробити щось незабутнє.
 
 

24

Павлусенко Владислав Ігорович. Староста групи №22

Ще з дитинства мріяв стати лікарем і зараз для мене це стає реальністю. У вільний час люблю подорожувати, спілкуватися та займатися спортом.
 
 

 

25

Кліменчук Анна Василівна. Староста групи №23

Я закінчила художню школу, курси гри на гітарі, а на сьогоднішній день захоплююсь спортом. Також цікавлюсь наукою,особливо антропологією. Своє майбутнє планую пов’язати з медициною,працювати в галузі кардіологія.
 
 

26

Сангова Сабіна Сафараліївна. Староста групи №24

Люблю фотографувати цікаві і нові місця. У вільний час намагаюсь якнайбільше пізнавати щось нове. В людях ціную щирість та різносторонність поглядів.
 

 

27

Скалецька Анна Любомирівна. Староста групи №26

Обожнюю активно проводити час,спілкуватися з друзями та одногрупниками,подорожувати і відкривати для себе щось нове.Люблю музику,ігрові види спорту,художню літературу та природу.
 

 

28

Завертиленко Яків Сергійович. Староста групи №27

Люблю активний відпочинок, гірські лижі, сноуборд, велоспорт. Цікавлюся науковою фантастикою, люблю детективи. Обожнюю проводити вільний час у колі своїх друзів
 
 

Шнуренко Руслан Олександрович. Староста групи №25

Намагаюся стати чесним та висококваліфікованим фахівцем вузької спеціальності, і багатогранно розвиватися. Ціль – розвити добрий характер, щоб нести добрий вплив у світ