НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра загальної хірургії №2

Співробітники

ioffeІоффе Олександр Юлійович

Доктор медичних наук, професор.
Завідувач кафедри Загальної хірургії №2, хірург вищої категорії, член Української асоціації баріатричних хірургів, член Всесвітньої організації баріатричних хірургів (IFSO).
Біографічна довідка
Закінчив Військово-медичний факультет Куйбишевського медичного інституту (Самара, Росія) в 1988р. Пройшов інтернатуру з хірургії в м. Рига, Латвія в1990р., спеціалізацію з лапароскопічної хірургії в Москві в 1992 р., стажування з абдомінальної хірургії в м. Вюрсбург, Німеччина в 2002 р., стажування з баріатричної хірургії – в Москві, Росія в 2007р.Працював у військових госпіталях Латвії, на кафедрі хірургії Луганського державного медичного університету, хірургом Мафік – Госпіталь (ПАР), в Національному інституті хірургії та трансплантології імені А.А. Шалімова. В 1999 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Оптична біопсія в обгрунтуванні хірургічного лікування виразок шлунка”, в 2006 р. захистив докторську дисертацію на тему: ” Обґрунтування показань і вибору метідов хірургічного лікування неспецифічного виразкового коліту та хвороби Крона товстої кишки ”
Напрямки науково-практичної роботи:
Малоінвазивна та лапароскопічна хірургія черевної порожнини. Лапароскопічна герніологія. Хірургічне лікування ожирінь.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування з приводу ожиріння, захворювань черевної порожнини. Бандажування шлунка, ендоскопічне встановлення шлункових балонів при лікуванні ожиріння Лапароскопічні операції в абдомінальній хірургії: лапароскопічне лікування гриж живота, лапароскопічне лікування захворювань кишківника, однопортові лапароскопічні втручання на органах черевної порожнини (доступом через єдиний отвір в животі). Фотодинамічні діагностичні засоби при захворюваннях кишківника. Висококваліфіковані традиційні втручання в абдомінальній хірургії (044)5409661 (в кабінеті) (044)5409620 (хірургічне відділення).

 

stetsСтець Микола Мирославович

Доктор медичних наук, професор.
Відповідальний за лікувальну роботу, Керівник підрозділу ультразвукової та ендоскопічної діагностики кафедри.
Біографічна довідка
В 1996 році захистив кандидатську дисертацію “Діагностика та особливості хірургічної тактики при велетенських гострокровоточивих гастродуоденальних виразках”. В 2010 році захистив докторську дисертацію ” Діагностика та комплексне лікування поліорганної недостатності внаслідок токсико-септичного біліарного синдрому та іншої гострої хірургічної патології органів черевної порожнини ” Учень П.Д.Фоміна.
Напрямки науково-практичної роботи:
Абдомінальна хірургія, малоінвазивна та лапароскопічна хірургія черевної порожнини.
Пропозиції пацієнтам:
Малоінвазивні та ендоскопічні оперативні втручання: ендоскопічна ретроградна холецисто-панкреатографія (ЕРХПГ), ендоскопічна папілосфінктеротомія (ЕПСТ) та багато інших. Лапароскопічні операції при захворюваннях органів черевної порожнини. Консультації та хірургічне лікування захворювань черевної порожнини. Ультразвукове та рентгеноконтрастне обстеження органів черевної порожнини з веденням компьютерної візуальної бази даних (044)5409620, моб. (050)3562006.

 

 

 

tsuraЦюра Юрій Петрович

Кандидат медичних наук, доцент.

Відповідальний за навчальну роботу (завуч).

Біографічна довідка
Закінчив Національний медичний університет в 2001 році. В 2012 році захистив кандидатську дисертацію ” Прецизійна панкретикоєюностомія при панкреатодуоденальній резекції в профілактиці панкреатичної нориці “. Працює над докторською дисертацією ” Мініінвазивні технології в хірургічному лікуванні морбідного ожиріння та метаболічного синдрому”
Напрямки науково-практичної роботи:
Абдомінальна хірургія, захворювання печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози. Малоінвазивні та ультразвукасистивні втручання на органах черевної порожнини.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування з приводу захворювань черевної порожнини. Ультразвукове та рентгеноконтрастне обстеження органів черевної порожнини. Ультразвукасистивні пункційні лікувально-діагностичні втручання при захворюваннях гепато-біліарної системи та підшлункової залози (044)5409690.

 

 

 

dibrovaДіброва Юрій Андрійович

 

Доктор медичних наук, професор.

 

Біографічна довідка

В 1987 році захистив кандидатську дисертацію “Діагностика та лікування синдрому Цоллінгера-Еллісона”. В 2012 році захистив докторську дисертацію «Обгрунтування органо- та пілорозберігаючих оперативних втручань в хірургічному лікуванні виразок шлунка».

Напрямки науково-практичної роботи: Абдомінальна хірургія, хірургічне лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, патологічних станів після резекції шлунка та ваготомії.

Пропозиції пацієнтам: Консультації та хірургічне лікування з приводу виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, післярезекційних пептичних виразок шлунково-кишкового анастомозу, демпінг-синдрому, синдрому привідної петлі, після резекційного лужного рефлюкс-гастриту. (044)5409620.

 

 

antonivАнтонів Василь Романович

Кандидат медичних наук, доцент.
Відповідальний за наукову роботу.
Біографічна довідка
Закінчив Київський медичний інститут в 1983 році. В 1994 році захистив кандидатську дисертацію “Клініка, диференційна діагностика та хірургічне лікування вузлових гіперпластичних процесів щитоподібної залози та шиї”. Учень М.П.Черенька.
Напрямки науково-практичної роботи:
Ендокринна хірургія: захворювання щитоподібної залози, абдомінальна хірургія.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування захворювань щитоподібної залози та органів черевної порожнини: операції при вузлових формах зобу, аутоімунних та онкологічних процесах щитоподібної залози, грижах живота, варикозних захворюваннях вен нижніх кінцівок. Ультразвукове обстеження щитоподібної залози (044)5409620.

 

galygaГалига Тарас Миколайович

Кандидат медичних наук, доцент.
Відповідальний за англомовне навчання, помічник відповідального за лікувальну роботу. Відповідальний за інтернет сторінки кафедри на офіційному сайті НМУ.
Біографічна довідка
З відзнакою закінчив Національний медичний університет в 2000 році. В 2009 році захистив кандидатську дисертацію “Комплексне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок, ускладненої трофічними виразками”.
Напрямки науково-практичної роботи:
Хірургія вен нижніх кінцівок, абдомінальна хірургія, хірургія ран.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування варикозної патології вен нижніх кінцівок, захворювань черевної порожнини: операції з приводу варикозних вен( в т.ч. лазерна коагуляція) , грижах живота. Склерозування варикозних вен. Ультразвукове обстеження судин кінцівок (044)5409690.

 

syprunСупрун Юрій Олексійович

Кандидат медичних наук, доцент.
Відповідальний за матер’яально-технічну базу, секретар кафедри.
Біографічна довідка
Закінчив Київський медичний інститут в 1973 році. В 1981 році захистив кандидатську дисертацію “Застосування амікіну в комплексному хірургічному лікуванні хворих на гострий холецистит”. Учень І.Д.Танасієнка.
Напрямки науково-практичної роботи:
Абдомінальна хірургія, хірургія ран, хірургія судин.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування варикозної патології вен нижніх кінцівок, захворювань черевної порожнини: операції з приводу варикозних вен, грижах живота та інших. Склерозування варикозних вен (044)5409620.

 

stetsenkoСтеценко Олександр Павлович

Кандидат медичних наук, доцент.
Помічник відповідального за наукову роботу.
Член Української асоціації баріатричних хірургів, член Всесвітньої організації баріатричних хірургів (IFSO).
Біографічна довідка
Закінчив Національний медичний університет в 1995 році. З 2000 по 2001 р. проходив стажування в Хірургічній університетський клініці м. Вюрцбург (Німеччина) за стипендією від Німецької Академії Обміну Освітою (DAAD). В жовтні 2006р. приймав участь в 92-му Конгресі Американських хірургів (Чікаго, США). В 2011 році захистив кандидатську дисертацію “Хірургічне лікування морбідного ожиріння, шляхом бандажування шлунка”. Працює над докторською дисертацією “Обґрунтування показів до використання принципів fast track (швидкого шляху) в абдомінальній хірургії”
Напрямки науково-практичної роботи:
Абдомінальна хірургія, малоінвазивна та лапароскопічна хірургія черевної порожнини, хірургічне лікування ожиріння.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування з приводу ожиріння, захворювань черевної порожнини. Лапароскопічні операції в абдомінальній хірургії: бандажування шлунка при лікуванні ожиріння, лікування захворювань печінки та жовчних шляхів, лікування захворювань кишковика та інші (044)5409690.

 

perepadaПерепадя Владислав Миколайович

Кандидат медичних наук, асистент.
Керівник студентського наукового гуртка.
Біографічна довідка
З відзнакою закінчив Національний медичний університет в 1998 році. В 2004 році захистив кандидатську дисертацію “Назоінтестинальна інтубація в комплексному лікуванні непрохідності кишковика та розповсюдженого перитоніту”.
Напрямки науково-практичної роботи:
Абдомінальна хірургія, ендоскопія.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування захворювань черевної порожнини. Ендоскопічні обстеження: езофаго-фібро-гастро-дуоденоскопія (ЕГДФС), фіброколоноскопія (ФКС), ректороманоскопія (РРС), ендоскопічні хірургічні втручання (044)5409620, моб. (067)3365056

 

tarasukТарасюк Тетяна Василівна

Кандидат медичних наук,  доцент.
Біографічна довідка
Закінчила Національний медичний університет в 2007 році. В 2012 році захистила кандидатську дисертацію ” Обгрунтування показань та вибору методу хірургічного лікування хворих на аліментарно-конституціональне ожиріння “. Працює над докторською дисертацією “Оптимізація хірургічних методів лікування вентральних гриж”
Напрямки науково-практичної роботи:
Хірургічне лікування ожиріння, абдомінальна хірургія, малоінвазивна та лапароскопічна хірургія черевної порожнини.
Пропозиції пацієнтам:
Консультації та хірургічне лікування з приводу ожиріння, захворювань черевної порожнини. Бандажування шлунка, ендоскопічне встановлення шлункових балонів при лікуванні ожиріння Лапароскопічні операції в абдомінальній хірургії (044)5409690.

 

 

 

 

shvetsШвець Ірина Миколаївна
Кандидат медичних наук, асистент..

 

Біографічна довідка

У 2012 р. закінчила з відзнакою медичний факультет №1 НМУ імені О.О. Богомольця. Брала активну участь у науковому та громадському житті університету. 2008-2012рр. – член студентського наукового товариства імені О.А. Киселя НМУ імені О. О. Богомольця.

За досягнення у навчанні та науковій роботі присуджувалася стипендія Вченої Ради НМУ імені О. О. Богомольця (2008 р.).

З серпня 2012 р. – старший лаборант кафедри загальної хірургії №2 НМУ імені О.О. Богомольця.

Неодноразово виступала з доповідями на вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях та конгресах. Має 20 друкованих робіт, що опубліковані в науково-медичних виданнях.  Дисертаційна робота на тему «Обґрунтування застосування методики лапароскопічної інтраабдомінальної герніопластики в лікуванні пупкових гриж (клініко – експериментальне дослідження)» подана до офіційного захисту.

Напрямки науково-практичної та роботи:

Мініінвазивні технології, герніологія

 

mostovenkoМостовенко Майя Миколаївна

Старший лаборант.
Помічник відповідального за матеріально-технічну базу.

 

 

 

 

????????????????????????????????????

Кривопустов Микола Сергійович

Аспірант кафедри

Біографічна довідка

Закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця в 2013 році. У 2016 році захистив науково-кваліфікаційну роботу  для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня магістра медицини за спеціальністю «Хірургія» за темою «Обґрунтування встановлення внутрішньошлункового балону як методу підготовки до радикального оперативного лікування пацієнтів з морбідним ожирінням». Має 46 наукових друкованих праць.

Напрямки науково-практичної роботи:

Абдомінальна хірургія, малоінвазивна та лапароскопічна хірургія черевної порожнини, хірургічне лікування ожиріння.

 

 

 

Омельченко Анастасія Віталіївна
Аспірант кафедри