НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедрa соціальної медицини та громадського здоров’я

Новини

Участь співробітників НМУ імені О.О. Богомольця у роботі XVІІI Міжнародного фінансового форуму

 

Співробітники Національного медичного університету імені О.О.Богомольця – завідувач кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я, д.мед.н., професор Грузєва Т. С. та к.мед.н., доцент Замкевич В.Б. взяли участь у XVІІI Міжнародному фінансовому форумі за підтримки Ліги страхових організацій України, який відбувся 12–15 вересня 2018 року в м. Одесі. Учасниками форуму були відомі представники владних і регуляторних органів, керівники компаній і установ фінансового ринку, вчені, експерти, іноземні гості. Цьогорічний науковий захід зібрав 150 учасників з України та 14 зарубіжних країн, у т. ч. Латвії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Канади, Нідерландів, Молдови, Білорусі, Таджикистану, Польщі, Азербайджану, Грузії та ін.

Порядок денний включав низку актуальних питань щодо державного регулювання ринків фінансових послуг в Україні, змін, тенденцій та прогнозів; основних драйверів, змін пріоритетів та нових перспектив страхування в Україні; очікуваних змін і прогнозного сценарію розвитку страхового ринку.

Особливий інтерес учасників викликало засідання круглого столу«Медична реформа: перші результати, наслідки, проблеми впровадження». Фахівці НМУ імені О.О. Богомольця представили доповідь «Шляхи підвищення ефективності системи охорони здоров’я: думка студентів-медиків». В її обговоренні взяли участь колеги-науковці та працівники практичної охорони здоров’я, економісти, представники страхових організацій з України та Польщі.

Голова оргкомітету Міжнародного фінансового форуму, Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк подякував спікерам та гостям за особисту участь, підтримку ідей якісного реформування страхового ринку України.

Було висловлено впевненість, що прогресивні ідеї, озвучені на форумі, стануть джерелом подальших рішень, направлених на розвиток страхування в Україні та будуть реалізовані найближчим часом.