НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФПЛЗСУ

Шановні абітурієнти!

Вас вітає факультет підготовки лікарів для Збройних Сил України!

Цього року наш факультет святкує вже 20ту річницю свого успішного існування.

За ці роки невпинного розвитку факультетом було випущено велику кількість фахівців, що вже мають значні напрацювання в галузі військової медицини. Також ми маємо успішних молодих випускників, які охоче діляться з Вами враженнями про навчання на ФПЛ ЗСУ та отриману спеціальність.

Так, наприклад, випускник ФПЛ ЗСУ 2015 року (диплом із відзнакою, занесений до Книги Пошани НМУ ім. О.О. Богомольця), лікар-уролог відділення ендоскопічної урології та літотрипсії ДУ «Інститут урології НАМН України», аспірант кафедри урології НМАПО ім. П.Л. Шупика Возіанов Олександр Сергійович закликає: “Шановні абітурієнти! Перед Вами постає важлива місія – визначитися з подальшими планами на майбутнє та вибором вектору особистісного розвитку. Якщо ви відчуваєте в собі потенціал допомагати людям, бажання безперервного самовдосконалення та готовність до самопожертви,  тоді Ви впевнено можете обирати медицину. Це не просто професія, а покликання. Факультет підготовки лікарів для Збройних сил України – унікальний за своєю структурою підрозділ НМУ. Серед інших медичних факультетів, студенти ФПЛЗСУ завжди вирізнялися більшою вмотивованістю, дружнім колективом. Навчальні бази факультету надають високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Кращі випускники мають можливість бути працевлаштованими в провідні лікувальні структури МО, МОЗ та НАМН України.” Та бажає реалізувати свої мрії і не помилитися із вибором.

 

Також випускник нашого факультету, Найман Андрій, стверджує, що вступ на ФПЛ ЗСУ допомагає перевірити свої сили перед вступом до УВМА, адже вступні кампанії дуже схожі за вимогами та наповненням. Зважаючи на невелику кількість студентів на кожному курсі усі вони стають частиною братства узи якого відчуваються й після завершення навчання в університеті. Також на факультеті прививаються почуття гордості й відповідальності за взяті на себе обов′язки перед державою та ЗСУ у ці складні часи. Та й з чисто матеріального боку навчання на ФПЛ ЗСУ має свої переваги: бюджетна форма навчання; заняття у невеликих групах (достатньо клінічної практики); при вступі до УВМА перевага надається саме випускникам ФПЛ ЗСУ.