НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Приймальна комісія, дні відкритих дверей

image description

image description

Згідно листа МОН України від 12.07.2016 №1/9-361, у зв’язку з численними зверненнями абітурієнтів, які мають право на ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ при вступі до вищих навчальних закладів України в 2016 році, забезпечується можливість подання заяв даною категорію абітурієнтів в електронній формі (на сайті – ez.osvitavsim.org.ua), за умови надсилання документів, які підтверджують право таких вступників на першочергове зарахування, у сканованому вигляді на електронну адресу приймальної комісії НМУ імені О.О. Богомольця (pknmu@ukr.net).

Пільгові категорії осіб, які вступають до НМУ імені О.О. Богомольця за квотами та результатами іспитів і співбесід повинні подавати документи особисто в паперовій формі (див. додаток «Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на зарахування за співбесідою, на зарахування в межах встановлених квот на першочергове зарахування»).

Адреса приймальної комісії:

Для вітчизняних громадян
Проспект Перемоги, 34, Морфологічний корпус, 2 поверх
Тел.: (044) 454 49 49, (044) 454 49 83

Для іноземних громадян:
проспект Перемоги, 34, Фізико-хімічний корпус, 2 поверх,
Деканат іноземних громадян
Тел.: (044) 454 49 51

Шановні абітурієнти!

З метою полегшення оброки інформації наданої вами про пільги на поштову адресу приймальної комісії НМУ імені О.О.Богомольця pknmu@ukr.net.

Просимо надавати інформацію про себе у наступній формі:

прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, атестат «серія –номер», сертифікат УЦОЯО «номер та пін», назва пільги на яку розраховуєте та відсканована\сфотографована копія документів, що дає право на пільгу.