НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Приймальна комісія, дні відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Якщо Ви мрієте про професію зубного техніка та прагнете здобути якісну професійну освіту, Медичний коледж Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошує Вас на навчання! Прохідний бал ЗНО з української мови та літератури в 2017 році визначено на рівні 100.

Згідно листа МОН України від 12.07.2016 №1/9-361, у зв’язку з численними зверненнями абітурієнтів, які мають право на ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ при вступі до вищих навчальних закладів України в 2016 році, забезпечується можливість подання заяв даною категорію абітурієнтів в електронній формі (на сайті – ez.osvitavsim.org.ua), за умови надсилання документів, які підтверджують право таких вступників на першочергове зарахування, у сканованому вигляді на електронну адресу приймальної комісії НМУ імені О.О. Богомольця (pknmu@ukr.net).

Пільгові категорії осіб, які вступають до НМУ імені О.О. Богомольця за квотами та результатами іспитів і співбесід повинні подавати документи особисто в паперовій формі (див. додаток «Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на зарахування за співбесідою, на зарахування в межах встановлених квот на першочергове зарахування»).

Адреса приймальної комісії:

Для вітчизняних громадян
Проспект Перемоги, 34, Морфологічний корпус, 2 поверх
Тел.: (044) 454 49 49, (044) 454 49 83

Для іноземних громадян:
проспект Перемоги, 34, Фізико-хімічний корпус, 2 поверх,
Деканат іноземних громадян
Тел.: (044) 454 49 51

Шановні абітурієнти!

З метою полегшення оброки інформації наданої вами про пільги на поштову адресу приймальної комісії НМУ імені О.О.Богомольця pknmu@ukr.net.

Просимо надавати інформацію про себе у наступній формі:

прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, атестат «серія –номер», сертифікат УЦОЯО «номер та пін», назва пільги на яку розраховуєте та відсканована\сфотографована копія документів, що дає право на пільгу.