НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра неврології та реабілітаційної медицини

Міжнародне співробітництво

Кафедра підтримує творчі зв’язки з відділом анестезіології й інтенсивної медицини Університету Грайфсвальда (Німеччина), Міжнародним коледжем акупунктури та електротерапії (США) та Баварським неврологічним центром (Німеччина), де в різні роки проходили стажування викладачі кафедри.

Кафедра брала участь у багатоцентрових дослідженнях в рамках міжнародної програми „Вторинна профілактика інсультів”.

Проф. В.П.Лисенюк за багаторічне плідне науково-педагогічне співробітництво удостоєний почесного звання Дійсного члена Міжнародного коледжу акупунктури та електротерапії.

Доповідь проф. В.П.Лисенюка на Міжнародному конгресі з реабілітаційної медицини в Токіо (20 10 р.)

Співробітники кафедри приймають участь в міжнародних проектах з дослідження ефективності реабілітаційних програм у хворих на цукровий діабет.

 


Доц. М.І.Наумова на Конгресі Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету ( EASD )( стендова доповідь, Відень ) .

Співробітниками кафедри у 2013 році започаткована робота в комітеті «Міжнародна Нагорода Довіри Golden OTIS». У 2014 році на базі кафедри проведений семінар і майстер-клас з реабілітаційної медицини для делегації лікарів-неврологів з КНР по програмі обміну між НМУ та Департаментом охорони здоров’я провінції Ганьсу.