НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Легалізація документів про освіту

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

Відділ міжнародних зв’язків надає консультативно-організаційні послуги з легалізації документів про освіту за кордоном випускникам Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Університет готує такі документи про освіту:

 • додаток до диплому українською та англійською мовами з переліком годин і оцінок з кожної дисципліни та виробничої практики;
 • довідку, що підтверджує навчання та видачу диплому, в якій зазначені роки вступу та закінчення вищого медичного навчального закладу (ВМНЗ), отримана спеціальність, серія і номер диплому;
 • довідку, що підтверджує навчання в інтернатурі та видачу сертифіката спеціаліста, в якій вказані роки навчання в інтернатурі, термін очної частини навчання на відповідній кафедрі НМУ, номер наказу про присвоєння кваліфікації лікаря або провізора за рівнем підготовки спеціаліст, магістр, номер сертифікату та назва отриманої спеціальності;
 • відповіді на запити, що надходять з країн, де навчаються чи працюють випускники НМУ. Відповіді оформлюються лише при особистому зверненні випускника чи його довіреної особи.
 • витяг з тематичного плану та програми інтернатури;
 • довідку, що підтверджує навчання в клінічній ординатурі;
 • довідку про успішність із зазначенням дисциплін, годин та оцінок студента станом на момент подачі заяви (для студентів)

 

ПРАВИЛА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Випускник або його довірена особа повинні особисто подати до відділу міжнародних зв’язків такий пакет документів:

 1. заява на першого проректора з науково-педагогічної роботи, професора Я.В. Цехмістера (Додаток 1);
 2. паспорт випускника (та довіреної особи);
 3. нотаріально засвідчена довіреність (якщо заяву подає довірена особа);
 4. оригінали документів про освіту (диплом, додаток до диплому, сертифікат про закінченні інтернатури / клінічної ординатури – залежно від типу довідки, котру слід оформити).

Термін оформлення документів1 місяць.

Години прийому:

пн. 10.00 – 17.00

вт. 14.00 – 17.00

ср. 14.00 – 17.00

чт. 10.00 – 17.00

пт. неприймальний день

обідня перерва: 13.00 – 14.00

 

Послуги платні.

Документи про освіту видаються особисто випускнику або його довіреній особі (за наявності нотаріально засвідченої довіреності).

У разі видачі документів про освіту довіреній особі остання повинна надати такі документи:

– Оригінал нотаріально завіреного доручення, оформленого випускником на довірену особу, в якому прописано, що довірена особа має право отримувати документи, що стосуються навчання даного випускника в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця;

– Паспорт громадянина України довіреної особи;

– Паспорт громадянина України випускника (за наявності).

Контакти:

адреса: бульв. Т. Шевченка, 13, Київ, 01601, Ректорат Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, відділ міжнародних зв’язків, к. 103.

тел./факс: (+38044) 235 21 31

email: intdep@nmu.ua