ЛІТНІ ШКОЛИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТАЛЛІННУ (ЕСТОНІЯ) ДЛЯ СТУДЕНТІВ НМУ

26.04.2017

Технологічний університет Таллінну (Tallinn University of Technology (TTÜ)) пропонує студентам вишів-партнерів з України, Білорусі, Грузії та Молдови взяти участь у літніх школах.

Дана пропозиція надається для студенів з високими досягненнями в навчанні та науковій діяльності з метою розвитку їхнього професійного знання, розширення міжнародної академічної мережі та знайомства з естонською культурою.

Пропоновані освітні короткотермінові курси відбудуться в період з 24 липня по 6 серпня 2017 р.

Технологічний університет Таллінну – це флагман естонської інженерії та технології. Університет визнається на міжнародному рівні та пропонує понад 30 освітніх програм англійською мовою. Він підтримує активне співробітництво з понад 50 технологічними топ-університетами такими, як Стенфорд, Технічний університет Мюнхена, Делфтський технологічний університет та Королівський інститут технології в Стокгольмі.

Отже, Технологічний університет Таллінну пропонує всім студентам університетів Білорусії, Грузії, Молдови та України взяти участь у двох літніх програмах.

Вартість участі для одного студента – 1250 євро (зі знижкою).

Вартість покриває оплату навчання, навчальні матеріали, сертифікат у разі успішного завершення курсу, соціо-культурну програму, житло в університетському гуртожитку (кімната на 2-ох осіб, без сніданку. Сніданок можна замовити в їдальні університету з 8:30).

Будь ласка, додайте пароль “Friend discount” в поле «Notice» («Примітка») під час реєстрації:

  1. Літня школа з безпечного е-управління (Summer School on Secure e-Governance) (5 ECTS). Керівник: Ingrid Pappel, PhD, керівник магістерської програми з технологій та послуг е-управління Технологічного університету Таллінну. Реєстрація за адресою – https://ttu.ee/studying/continuing-education/continuing-education-courses-2/?id=34382&koolitus=7752
  2. Літня школа з практичної робототехніки з 3D-друком (4 ECTS). Керівник: Raivo Sell, Ph.D. в мехатроніці та розробці продуктів. Реєстрація за адресою – https://www.ttu.ee/studying/continuing-education/continuing-education-courses-2/?id=34382&koolitus=8577

Крім того, важливо наголосити, що студентам з університетів-партнерів пропонується 10 повних стипендій на кожну програму. Повна стипендія покриває витрати на дорогу (до 350 євро), оплату за навчання, навчальні матеріали, сертифікат у разі успішного завершення курсу, соціо-культурну програму, житло в університетському гуртожитку (кімната на 2-ох осіб, без сніданку). Стипендії надаються Міністерством закордонних справ Естонії за рахунок фондів розвитку естонської співпраці.

Щоб скористатись цією пропозицією, студенти мають зареєструватись до 10 травня 2017 р. Апліканти мають написати короткого мотиваційного листа. Також апліканти мають пройти Skype-інтерв’ю з організаторами. Стипендіати будуть оголошені до 24 травня 2017 р.

Більше інформації та реєстрація за посиланням: www.ttu.ee/summerschools

Facebook: facebook.com/TUTsummerschools

Контактний e-mail: summerschools@ttu.ee