Продовжується реєстрація для участі в конференції «Цікаві випадки в клінічній медицині»

15.12.2016

Продовжується реєстрація для участі в Університетській науково-практичній конференції студентів, інтернів та молодих науковців «Цікаві випадки в клінічній медицині». Під час конференції будуть проведені 4 секційних засідання: 1) «Внутрішня медицина»; 2) «Хірургія»; 3) «Акушерство та гінекологія» та 4) «Стоматологія».

Для участі в конференції кафедрам пропонуємо надати до 26 грудня 2016 року електронні заявки, які включають ПІБ автора, курс, групу, факультет, E-mail, телефон та інформацію про наукового керівника (ПІБ, посада, звання, кафедра) на електронну адресу куратора конференції від Ради СНТ Авраменко Богдана Валерійовича (E-mail: Bogdan.avramenko.1996@mail.ru (тел. +380956896140).

До електронної презентації (10 – 12 хвилин) на конференції має бути включена інформація щодо показових, цікавих випадків з клінічної практики.

Усі доповіді будуть надруковані у журналі присвяченому конференції. Найкращі доповіді будуть оцінені журі та нагороджені дипломами. Кожен учасник отримає сертифікат за участь. Всі доповіді повинні бути узгоджені із завідувачами кафедрами.

Участь у заході є платною. Вартість – 80 гривень. Оплата буде здійснюватися після рецензії Вашої роботи. Заявки приймаються до 26.12.2016 включно.

 

Рада СНТ імені О.А. Киселя
Відділ наукової роботи студентів