БЛАГОДІЙНІ МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ В РАМКАХ АКЦІЇ “Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ”
12 квітня 2017 року на території Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проводилися благодійні міжуніверситетські спортивні змагання з легкої атлетики в рамках акції «Я хочу бачити життя» від Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».
Мета акції – допомогти дітям з вадами зору, зокрема, зібрати гроші на офтальмологічне обладнання для обласних лікарень. Переможцями змагань стала команда НУБіП, 2 місце зайняла команда НМУ імені О.О. Богомольця, 3 місце – посіла команда ВІТІ. За час акції «Я хочу бачити життя» разом з Фондом «Серце до Серця» вдалося зібрали понад 20 тисяч гривень. Студенти брали участь в акції заради доброї справи і сподіваються, що з кожним роком до благодійності буде приєднуватися все більше людей.
Студентський парламент
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/image-1.png)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/fxpdNZBe8ik.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/Is2YPH66dpQ.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/pe5sFj5Tgc0.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/QyiYFNEA-w.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/RqUnusFioo8.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/SwXXTy6Llgo.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/W2MFSh6N6Do.jpg)