НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДО ДНЯ СПЕЦІАЛІСТА

11.05.2016

«Маркетинг та менеджмент на службі  медицини та фармації». Такою була головна тема Дня спеціаліста, який відбувся в читальному залі наукової бібліотеки  Університету 10 травня 2016 р. для головних лікарів, їх заступників, начальників відділів, лікарів столиці та Київської області.

Захід організовано спільними зусиллями співробітників бібліотеки Університету та кафедри    менеджменту охорони здоров’я, кандидатами медичних наук, доцентами Т.А. Вежновець та В.В. Таран.

Зі вітальним словом виступила завідувач бібліотеки  Л.О. Матюхіна, яка розповіла про історію бібліотеки, її структуру та роботу з підготовки та проведення культурно-просвітницьких заходів до 175-річчя НМУ імені О.О.Богомольця та 135-річчя наукової бібліотеки.

Лекцію «Історія розвитку охорони здоров’я на Україні» було презентовано доцентом кафедри менеджменту охорони здоров’я Вірою Василівною Таран.

До уваги присутніх було представлено книжково-ілюстративну виставку «Маркетинг та менеджмент на службі медицини та фармації». Загалом було експоновано 105 джерел. Завідувачами відділів обслуговування бібліотеки Л.В.Галицькою та А.О.Ковель, головним бібліографом Т.К.Самусенко було проведено бібліографічний огляд книг та періодичних видань, надано консультації щодо роботи з електронним каталогом, ресурсами мережі Інтернет, довідково-бібліографічними картотеками тощо. Підготовлено та розповсюджено серед учасників заходу рекомендаційний список літератури «Менеджмент та маркетинг у системі охорони здоров’я України».

Актуальність тем, які обговорювалися, підтвердили жвава дискусія та активний обмін думками між колегами, що відбулися наприкінці заходу.

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця