НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРО ВАЖЛИВІСТЬ МЕДИЧНОЇ ПРОФЕСІЇ РОЗПОВІДАЛИ УЧНЯМ ГІМНАЗІЇ ТА ЛІЦЕЇСТАМ

24.10.2016

19 жовтня 2016 року студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця спільно з деканом Медичного факультету №1, професором Володимиром Мельником проводили профорієнтаційну роботу серед учнів гімназії №33 м.Києва та ліцеїстів Українського медичного ліцею НМУ імені О.О. Богомольця.

На зустрічі були присутні більше 90 учнів. 60% з присутніх хочуть обрати НМУ для продовження навчання та освоєння медичної спеціальності (студенти провели опитування).

Професор Володимир Мельник виступив з презентацією, під час якої розповів учням про переваги та пріоритети вступу до Національного медичного університету, правила та умови прийому на навчання, майбутню професію, яку обиратимуть учні, а також розказав про розподіл студентів з працевлаштування.

Представники Студентського парламенту НМУ імені О.О. Богомольця студентка 4 курсу Медичного факультету №1 Айнур Багірова та студент 4 курсу медичного факультету №3

Станіслав Сторожинецький ознайомили учнів та ліцеїстів зі студентським самоврядуванням в університеті та розповіли про можливості, які відкриваються перед кожним абітурієнтом, який стане студентом НМУ, а також про те, що життя студента це не лише навчання, а й цікаві зустрічі з відомими лікарями, медичні дослідження, наукові конференції та участь у різноманітних студентських гуртках. Студенти також розповіли про значення та важливість медичної професії для людства.

Прес-центр

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДДІЛУ ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ