НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МЕДИЧНОЇ ХІМІЇ

10.04.2017

6-7 квітня 2017 року на базі кафедри медичної та загальної хімії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної хімії.

З вітальним словом до учасників звернулась проректор з наукової роботи, професор Тетяна Черенько.

В урочистому відкритті заходу взяли участь: завідувач кафедри медичної та загальної хімії, професор Валентина Калібабчук; професор Ірина Ніженковська; декан фармацевтичного факультету доцент Тетяна Рева.

В ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з медичної хімії взяли участь 25 учасників з 12 ВНМЗ та міст України: Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Запоріжжя, Чернівців, Сум, Харкова, Дніпра, Донецька, Тернополя, Полтави.

За умовами проведення ІІ етапу Олімпіади передбачалось оцінювання теоретичного та експериментального турів. Теоретичний тур складався із 8 завдань, експериментальний тур з проведення визначення маси суміші досліджуваного зразка та визначення якісного складу розчинів у п’яти пронумерованих пробірках без написів за допомогою запропонованих реактивів.

Журі під головуванням завідувача кафедри медичної та загальної хімії, професора Валентини Калібабчук визначило переможців Олімпіади в особистій першості за сумарною кількістю балів за результатами виконання конкурсних завдань.
1 місце – Кишеня Ярослав (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця);
2 місце – Корецький Станіслав (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця);
3 місце – Яремчук Дмитро (Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова).

Привітали та нагородили сертифікатами учасників та переможців Олімпіади завідувач кафедри медичної та загальної хімії, професор Валентина Калібабчук. Переможці Олімпіади отримали в подарунок книжки: три примірника підручника за редакцією професора Валентини Калібабчук «Medical chemistry» видавництва «Медицина». Крім того, учасники ІІ етапу Олімпіади отримали 30 примірників навчально-методичного посібника «Chemistry of d-elements» (автори: В.О. Калібабчук, Сліпчук В.Л., Чхало О.М.).

В рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної хімії для студентів-учасників підготували культурну програму – для них організували екскурсію в Національний музей медицини України.

Прес-центр