НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

31.05.2018

31 травня  відбулося засідання студентського наукового гуртка  кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини за темою: «Фізична реабілітація хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу» під керівництвом доцента кафедри Коршака В.М.

На засіданні студентського гуртку було представлено 12 доповідей,  4 з них були відмічені НПП кафедри. Найкращі доповіді з презентацією  матеріалу  та  демонстрація   практичних навичок були представлені студентами: Дерба М.С.  Лікувальні положення тулуба і паретичних кінцівок  у хворих з гострим порушенням мозкового  кровообігу. Олексієнко  М.О. Пасивні фізичні вправи для паретичних кінцівок  у хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу. Шандра О.В. Лікувальні положення  дистальних відділів паретичних кінцівок у хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу. Баранчук Р.А. Навчання ходьбі  хворих з гострими порушеннями мозкового кровообігу.

Представлені студентами наукового гуртка доповіді і практичні навички можуть свідчити про те, що своєчасне, адекватне і систематичне застосування  засобів фізичної реабілітації хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу доступно кожному хворому при свідомому відношенню лікарів до їх патогенетичного впливу.

Кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини