НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

22.01.2018

10 січня 2018 р. відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я з тематикою «Сучасні тенденції в дієтології». Вибір тематики заходу обумовлено важливістю забезпечення здорового харчування населення для зміцнення здоров’я, формування високої працездатності й активності протягом усього життя.

Головний лікар Київського міського центру здоров’я, к.м.н. Отто Стойка ознайомив учасників засідання з основними принципами здорового харчування, презентував «тарілку здорового харчування. Особливу увагу було приділено розгляду 7 основних аспектів здорового раціону, які визначили експерти ВООЗ, спираючись дані наукових досліджень та кращу практику провідних країн світу.

Учасники засідання обговорили проблеми поширеності надлишкової маси тіла та ожиріння серед населення в глобальному, регіональному та національному аспекті, розглянули основні факти про ожиріння в контексті зниження якості життя і значної загрозу для здоров’я населення.
Гуртківцями також було розглянуто питання підготовки, порядку та умов проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2017/2018 н.р. за напрямком «Профілактична медицина» англійською мовою.

Кафедра соціальної медицини та громадського здоров’я