НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра внутрішньої медицини №2

Вас вітає колектив кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету ім. академіка О.О. Богомольця, очолюваний член-кореспондентом Академії медичних наук України, доктором медичних наук, професором Амосовою Катериною Миколаївною.

foto-vsih-spivrobitnykiv-kaf-vn-med-2

Кафедра була заснована в 1849 р. на медичному факультеті Університету св. Володимира як кафедра патології та терапії з госпітальною клінікою під керівництвом доктора медицини, ординарного професора Алфєрьєва С.П. Біля її витоків стояли такі видатні лікарі, як Яновський Ф.Г. та Стражеско М.Д.

Славні традиції кафедра проводить і нині, виконуючи великий обсяг навчально-методичної, лікувально-консультативної, науково-дослідної та виховної роботи.

Колектив кафедри тісно співпрацює з колективами клінік, які є базами для навчальної, лікувальної та наукової роботи: Центральною міською клінічною лікарнею, Головним військово-медичним клінічним центром «Головний військовий клінічний госпіталь», Київською міською клінічною лікарнею №9. На клінічних кафедрах проводяться практичні заняття для студентів 4, 5 та 6-го курсів.