НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра акушерства і гінекології №1

Студентський науковий гурток

Календарний план роботи 2017-2018

Календарний план роботи СНТ 2017-18 весна

Звіт СНТ  2016-17 нр

Студентський науковий гурток кафедри акушерства та гінекології №1 НМУ ім. О.О. Богомольця.

Керівник:  доцент Леуш Сергій Станіславович

(067) 440 1233   leushs9@gmail.com

Староста:  Кулебякіна Дарина Андріївна       (050) 594 7678

Засідання гуртка кафедри акушерства та гінекології проводяться на двох клінічних базах: Перинатальний центр м. Києва (вул. Предславинська, 9) та міська клінічна лікарня №18 (бул. Шевченка, 17), які мають сучасне обладнання для проведення і демонстрації студентам ендоскопічних операцій, сучасні УЗД-апарати і кардіотокографи для діагностики стану плода.

Робота гуртка спрямована на підвищення рівня теоретичних знань та практичних навичок студентів, а також на виконання наукових досліджень. Гуртківці проводять клінічні розбори хворих, присутні на пологах і операціях, відвідують чергування, готують доповіді з актуальних питань акушерства та гінекології, які обговорюються на засіданнях гуртка. Засідання гуртка проводяться двічі на місяць.

Напрямки наукових досліджень:

  1. Молекулярні механізми підтримки гомеостазу вагітної та плода.
  2. Клінічна фармакологія у вагітних.

В роботі гуртка беруть участь 12 студентів:

П.І.Б. факультет курс група
Бережний Дмитро Анатолійович І мед. ІІІ 19
Богадельникова Катерина Ігорівна І мед. V
Вовк Анастасія Олегівна І мед. V 9
Головко Олександра Андріївна І мед. V 26
Качан Світлана Ігорівна І мед. V
Каленюк Марина Сергіївна І мед. ІІІ 5
Коломійченко Дар’я Олександрівна І мед. ІІІ 17
Кулебякіна Дарина Андріївна І мед. V
Павлов Віталій Андрійович І мед. V 14
Поліщук Ольга Олексіївна І мед. V 21
Рій Богдан Григорович ПЛ ЗСУ V 2
Семешко Вікторія Ігорівна І мед. V 19

До Квітневої студентської наукової сесії 2017 року у секції “Охорона здоров’я жінок репродуктивного віку. Сучасний погляд на проблему” гуртківцями кафедри було підготовлено три доповіді за результатами виконаних досліджень.

  • Кулебякіна Дарина Андріївна з доповіддю “Зміни кислотно-лужної рівноваги в різні періоди внутрішньоутробного розвитку людини” посіла ІІ місце.
  • Вовк Анастасія Олегівна отримала ІІІ відзнаку з доповіддю “Дослідження антифосфоліпідних антитіл при гіпертензивних розладах у вагітних”.
  • Грамотою за участь відзначено Чеботаренка Антона Григоровича за доповідь про перспективи використання в акушерстві синтетичних наноінженерних антимікробних поліпептидів (також підготовлена англійською мовою).

Тези доповіді Кулебякіної Д.А. “Зміни кислотно-лужної рівноваги в різні періоди внутрішньоутробного розвитку людини” оприлюднено в “Українському науково-медичному молодіжному журналі”,  2017 р. – Спеціальний випуск 1 (100). – С.123.

На початку січня 2018 року Організаційного комітету IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, інтернів та молодих науковців «Цікаві випадки в клінічній медицині» подано три доповіді.

Засідання гуртка кафедри акушерства та гінекології проводяться на двох клінічних базах: Перинатальний центр м. Києва (вул. Предславинська, 9) та міська клінічна лікарня №18 (бул. Шевченка, 17), які мають сучасне обладнання для проведення і демонстрації студентам ендоскопічних операцій, сучасні УЗД-апарати і кардіотокографи для діагностики стану плода.

Ознайомлення з роботою спеціалізованної дитячої реанімації Перинатального центру та відділенням патології новонароджених

Робочий момент засідання гуртка: доповідь на тему ізоімунного конфлікту вагітних

Ознайомлення гуртківців з сучасними методиками кольпоскопічного дослідження.

Робота в симуляційно-тренінговому класі: “Невідкладні стани в акушерстві”