НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДО УВАГИ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ ВМНЗ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

21.08.2014
Відповідно до рішення Ректорату НМУ імені О.О.Богомольця (від 18.08.2014) Деканат по роботі з іноземними студентами проводить реєстрацію заяв і оформлення на навчання іноземних студентів з Донецької та Луганської областей.
Станом на сьогоднішній день з Донецької області подано 38 заяв, Луганської – 22 заяви. А саме: 27 – Нігерія, 12 – Ірак, 6 – Бангладеш, 3 – Німеччина, 2 – Азербайджан, 2 – Іран, 1 – Палестина, 1 – Йорданія, 1 – Гана, 1 – Намібія, 1- Мальдіви, 1 – Маврикій, 1 – Бахрейн, 1 – Узбекистан.
Кількість вільних місць на відповідних факультетах НМУ імені О.О.Богомольця достатня для забезпечення переводу цієї категорії студентів. Ці студенти отримують право на першочергове поселення в гуртожитки.
При виникненні потреби у збільшенні місць за факультетами і курсами, Університет проводитиме корегування ліцензійного обсягу за погодженням з Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України.
Стосовно переведення українських студентів із вишів Донецької та Луганської областей, Національний медичний університет звернувся до Міністерства охорони здоров’я України з пропозицією щодо шляхів вирішення цього питання та отримання відповідних роз’яснень (http://www.nmu.edu.ua/news-open.php?id_news=2203). Адміністрація університету чекає на відповідь та на оперативне вирішення цього питання.

Адміністрація Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.